Jdi na obsah Jdi na menu
 


Číslo epizody:

137 (6. epizoda 7. série)

 

Premiérově vysíláno:

7. listopadu 2006

Scénář:

David S. Rosenthal a Rebecca Rand Kirshner

Režie:

Wil Shriner

Hostující herci:

Rona Benson (Joni)

David Sutcliffe (Christopher Hayden)

Rini Bell (Lulu)

Jackson Douglas (Jackson Melville)

Cassidy Lehrman (Laura)

Danny Pudi (Raj)

Neil Colin (číšník)

Davis Greenman (Fred)

Amy Sloan (Sheila)

Vanessa Marano (April)

Chip O'Neil (Jake Huber)

Adam Hendershott (A.K.)

Devon Michaels (Bill)

Anne Larussa (Daisy Mortonová)

Jill Farley

Mia Cottet (Susan Bennettová)

Alia Rhiana Eckerman (číšnice)

Kimberly Dooley (hosteska)

Lou Shaliba (Ronald)

Yuri Lowenthal

    Lorelai volá do domu své matky a nechává jí vzkaz na záznamníku že nepřijde na večeři. Emily telefon zvedne ale Lor si pořád hraje na to, že mluví se záznamníkem.
    Lorelai doma otevírá poštu, kterou čte jen jednou za měsíc a učí se francouzsky. Chris se diví, kolik má pošty a najde dopis, který je zve na víkend rodičů v Yale. Lor tam nechce jet ale Chris jí přemluví.
    Luke dělá svačinu pro Apríl (to je jeho dcera, která u něj teď bydlí) a baví se s Kirkem. Kirk se chce rozejít s Lulu, protože mu prý nedává osobní volnost.
    Sookie se hádá s Michaelem, kdo povede hotel až bude Lorelai ve Francii. Do hotelu přijde nový farmář a nabízí Sookie, že jí bude dodávat zeleninu, ta ho odmítá ale košík se zeleninou zdarma jako ukázku se vezme. Pak se cítí provinile kvůli Jacksonovi.
    Luke vyzvedává Apríl z hodiny plavání a seznámí se tam s její učitelkou. Luke jí řekne, že neumí plavat a ona ho přihlásí na svůj kurz pro začátečníky. Po první hodině kurzu mu dá svoje číslo.
    Lor a Chris jsou v Yale na víkendu rodičů. Dostanou tam jmenovky Chris si tam napíše otec Rory Gilmorové a Lorelai Zinf. Jdou na snídani a potkávají se zde s ostatními rodiči. Nakonec Lor zjistí, že je zde i Emily s Richardem a pohádají se kvůli tomu. Lor je naštvaná na Rory, že jí neřekla že jde s prarodiči na večeři.
    Lor a Chris přijdou za Rory do redakce novin. A Chris pozve všechny na oběd do velice drahé restaurace.
    Luke pozval trenérku plavání na večeři. Ta ho zavede do veganské restaurace a tam mu vykládá všechny ty bláboly o zdravé výživě (mimochodem není vůbec hezká). Luke se vrací domu a evidentně se mu rande moc nelíbilo. Sní Apríl pizzu a koláčky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář